Казка: Лівша

    Сьогодні свято 1 Вересня: квіти, усмішки, нарядні діти, привітна вчителька. Проте… Наталочка, повернувшись додому, виглядала не дуже радісною.

    – Що сталося, доню? Чому сумна?

    Наталочка подивилась на маму, стримуючи сльози.

    – Я-хочу писати, як усі діти – правою рукою, а не лівою. А виходить, що правою писати мені важче. Лівою так зручно, легко. Але нічого, я навчуся так само гарно писати правою рукою,

    Мама пригорнула до себе донечку. Вони зручно вмостилися на дивані, мама почала розмову:

    – Ти помиляєшся, не треба змушувати себе писати правою рукою. Твоєму організму це дуже не сподобається і він може відповісти на таке,

насилля чим завгодно: поганим сном, роздратованістю, навіть головним болем чи іншими неприємностями. Так він буде боротися з тобою

за те, щоб головною залишились ліва рука. Бо твій організм так влаштований.

    Всі люди створені по-різному. Такої дівчинки, як ти, більше немає ніде. А ось людей, яким зручніше все робити лівою рукою, на світі багато.

    Досліджуючи це явище, вчені виявили, що більшість ліворуких людей – це талановиті люди.

    Серед них багато таких, що дуже гарно малюють, співають, пишуть книги. І ці справи вони нерідко роблять краще, ніж інші.

    Ось, наприклад, боксери-лівші цінуються в спорті, бо вони частіше перемагають. А у Японії маленьким дітям навіть тренують ліву ручку, щоб вона була спритна, вміла. Від цього дитина тільки виграє.

    Проте… Якщо у тебе ведуча рука ліва, а ти сидиш собі й нічого не робиш, то навряд чи ти матимеш успіх у якійсь справі.

    Наталочка уважно слухала. Вона ніколи не чула про такі цікаві речі.

    – Отже, мати головну праву руку гірше?

    – Ні, не гірше. Головне – яка ти людина. Якщо ти наполеглива, енергійна, рішуча, ти обов’язково досягнеш успіху у своїй справі.

    Ось тільки справу для себе треба обирати таку, якої прагне твоя Душа. А не таку яка подобається, наприклад, твоїй найкращій подружці.

    Успіх приходить до самостійних та наполегливих.    

завантаження...
WordPress: 22.86MB | MySQL:26 | 0,327sec