Гра заняття ”Шкільні правила етикету”

Гра заняття.Шкільні правила етикету.

Мета: виховати колективізм, закріплювати правила поведінки і

І режиму шкільного життя.

Ігрові ролі: учитель, директор (цю роль виконує вчитель), учні, чергова.

 

Хід гри

Діти домовляються, які будуть уроки. ( Кожний учень – «вчитель» може проводити різні уроки ). « Учитель» веде урок, викликає учнів відповідати, ставить оцінки, вимагає додержувати правил поведінки на уроці. «Директор», присутній на уроці, аналізує урок «учителя». «Черговий» стежить за порядком на перерві, прибирає приміщення, дає дзвоник.

У вихованні любові до праці та у професійній орієнтації молодших школярів особливо корисними є ігри « У лікарні», « На фабриці», « На заводі», « Пожежники», « Будівельники», « На фермі», «Пошта», « У колгоспі», «Шахтарі» та ін. Вибір професійних ігор учнями зумовлюється, як правило, професією батьків, а також залежить від знань, вражень, набутих під час екскурсій та спостережень.

Гра «Пошта»

Мета: виховувати любов і повагу до працівників пошти, чуйне та уважне ставлення до товаришів та близьких.

Ігрові ролі: працівники пошти, листоноші, відвідувачі.

 

Хід гри

У вестибюлі школи вивішується яскравий плакат: «Увага! У нашій школі відкривається учнівська пошта. Не забудьте привітати із святом своїх товаришів, рідних та близьких! Пошта працює по середах і п’ятницях  на великій перерві та від 2 до 3 години дня. Чекаємо листівок. За роботу пошти відповідає ІІІ клас.» У місці відведеному для відділення зв’язку, висить плакат: «Пошта Барвінчат», поряд стіл з розкладеними на ньому поштовими марками, конвертами, папером, листівками, дві поштові скриньки- для місцевої кореспонденції (шкільної ) і кореспонденції за межі школи ( міської)

Учні ІІІ класу – працівники пошти, продають конверти і листівки.

Шкільні листоноші – учні ІІ класу. У них – сині кашкети  з надписом « Пошта школи» й поштова сумка через плече. Роль міських листонош виконують учні ІІІ класу. На їхніх кашкетах напис: «Пошта міста».

Гра проводиться напередодні свят протягом двох тижнів.

 

завантаження...
WordPress: 22.9MB | MySQL:26 | 0,583sec