Гра на свіжому повітрі: Заєць без лігва

Гравці розраховуються за трійкам (Четвірки або п’ятірки). Два гравці беруться за руки, між ними стає «заєць». Вибираються двоє провідних – «мисливець» і «заєць». Усі гравці рівномірно розподіляються по майданчику.
За сигналом «мисливець» починає ловити «зайця», який тікає від нього. Рятуючись від переслідування, «заєць» забігає в чий-небудь «будинок». Господар «дому» змушений сам тікати від «мисливця». Якщо «мисливець» встигає доторкнутися до тікає, то вони міняються ролями.
Правила: 1) не можна пробігати крізь «дім», 2) стоїть у «будинку» повинен відразу ж вибігати, щоб звільнити місце «новому зайцю»; замешкавшийся «зайця» можна плямувати; 3) не можна заважати «зайцю» вбігати в «будинок» . Стоять в парах ну ж, але міняти з тікають, встановивши правило обов’язково змінювати прибіг гравцями, створюючими «будинок». Не слід озволяти довго ловити одну пару гравців. Варіанти: 1) пересувати «дому» по майданчику, 2) закривати «дому» по сигналу. Гра сприяє вдосконаленню швидкості реакції, орієнтування, спритності, виховує спритність, рішучість.

завантаження...
WordPress: 22.85MB | MySQL:26 | 0,315sec