Гра на свіжому повітрі: Вовк у рові

У центрі майданчика проводяться дві паралельні лінії на відстані 60-80 см одна від одної. На протилежних сторонах залу відзначаються лініями два «дому». Вибираються 1. – 2 водящих – «вовки», які займають місце у «рву». Решта грають – «кози» – розташовуються за лінією одного з «будинків».

За сигналом «кози» перебігають в іншій «будинок», перестрибуючи на ходу через «рів». «Вовки» намагаються заплямувати стрибаючих. Спіймані відходять убік. Після цього перебеганіе повторюється. Виграють ті, хто не буде жодного разу спійманий.

Правила: 1) перебіжки дозволяються тільки за сигналом; 2) наступати на «рів» не можна; 3) «вовки» не мають характеру вибігати з «рову»; 4) затрималися перед «ровом» повинні обов’язково за командою керівника перестрибнути його, інакше вони вважаються спійманими. При великій кількості граючих перебіжки проводяться декількома групами. Відстань між лініями і кількість «вовків» у «рву» можна збільшити.

Варіанти: 1) стрибати через «рів» з місця (поштовхом однієї і двох ніг); 2) після підрахунку заплямовані продовжують грати.

завантаження...
WordPress: 22.85MB | MySQL:26 | 0,551sec