Година спілкування на тему: «ІМІДЖ СУЧАСНОЇ ЛЮДИНИ»

Мета: допомогти вихованцям правильно визначити поняття «імідж», його складові; підвести учнів до усвідомлення важливості створення власного іміджу, прагнення до самовираження та самовдосконалення; формувати у вихованців уміння відстоювати свою думку, наводити аргументи, прислухатися до думки ровесників; сприяти дружній, діловій атмосфері в класі. Обладнання: ватмани, вирізки ілюстрацій, клей, ножиці, фломастери, пам’ятки-краватки (для кожного учня), потяг із вагончиками, магнітофон, музичний супровід.

Хід заняття І. Вступне слово вчителя

Вчитель. Прогулюючись вулицями міста, ми часто зупиняємося біля кіосків. Наш погляд мимоволі спиняється на барвистих, яскравих журналах. Ви не планували затримуватися біля них, але тепер просто не можете відвести очей…

Існує ціла індустрія, мета якої — привернути увагу покупця. Так, жінки на обкладинці — завжди гарні і привабливі, завдяки цифровій фотографії їхні риси обличчя видаються досконалими і без жодних вад. Ви захоплюєтесь одним образом, другим, третім… І ось мети досягнуто — журнал уже у ваших руках. А як же ви? Ваша мрія, ваше життя, ваші переконання, ідеали… Яка індустрія проілюструє ваш образ? І хто знає, що саме потрібно ілюструвати? Що допоможе у житті досягнути своєї мети? Хто так гарно й майстерно презентуватиме вашу індивідуальність? Звичайно ж, ви самі!

Сьогодні ми поговоримо про те, що саме означає «презентувати свій образ» (з англійської — «імідж»).

У сучасному світі слово «імідж» є досить модним. Частіше ми згадуємо про нього, коли-говоримо про політиків, акторів, співаків тощо.

Що ж таке імідж Як він створюється? Наведіть приклади.

(Учні висловлюють свої думки.)


Вчитель.
Отже, імідж англ.) — це образ, який створюється для покращення

діяльності кожного з урахуванням його особливостей.

Розширимо поняття іміджу. Чи мають свій образ (імідж) країни, зокрема наша? У чому він виявляється?

(Учні відповідають на це запитання, вносять свої відповіді на плакат, що розміщений на дошці. Аналізуючи відповіді учнів, вихователь виділяє три рівні створення іміджу: зовнішній, змістовий, емоційний.)


П. Робота у групах

Вчитель. Наступне завдання ми будемо виконувати у групах. Перед вами — ватман і набір ілюстрацій. За 7—10 хв вам потрібно скласти колаж, який би проілюстрував:

Сторінка: 1 2
завантаження...
WordPress: 22.79MB | MySQL:26 | 0,330sec