Електронні презентації уроків з історії України (8 клас)


Курс  історії України у 8 класі має неабияке значення для формування світогляду школярів, їх історичної свідомості, вміння оцінювати події та явища  сучасності.

Пропоноване видання присвячене виданню   історії України у 8 класі 12 – річної школи. Посібник побудований відповідно до навчальної програми, він має універсальний характер. Тобто розташований на використання із будь – яким з існуючих підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для вивчення курсу  історії України у 8 класі.

Сучасні уявлення щодо методичної системи подання, закріплення і застосування навчального матеріалу, яка б найкраще забезпечувала високий рівень здобуття знань, формування умінь і навичок суб’єктами навчання, знайшли своє вираження в новому засобі навчання – електронному підручнику.

Адже електронний підручник реалізує такі елементи дидактичної задачі навчання, як: мета навчання, етапи навчання, потрібний рівень оволодіння матеріалом, форма використання ( види занять), початковий рівень підготовки учня, ресурс часу, форми контролю знань.

Електронний підручник – засіб навчання, який надає нові можливості в організації навчального процесу вчителю, а учневі у виявленні та розвитку його творчих здібностей, а також найкраще сприяє формуванню самостійної роботи під час навчальної діяльності. Організаційні можливості засвоєння навчального матеріалу за електронним підручником, без сумніву , набагато вищі ніж у традиційному, бо він у першу чергу забезпечує полісенсорне сприйняття матеріалу: зорове, слухове та чуттєве, а таке поєднання подачі матеріалу сприяє мобілізації активності учнів, стимулює їх мисленнєву діяльність, викликає інтерес до навчання, довільна увага перетворюється у мимовільну, розвиваються усі види пам’яті і таким чином створюються належні умови для творчого розвитку уяви, яка спонукає кожного учня , незалежно від його індивідуальних задатків. до раціонального пошуку найоптимальніших кроків для повного оволодіння матеріалом

Автори сподіваються, що видання буде корисним як учителю –початківцю, так і досвідченому викладачеві, допоможе зробити уроки з   історії цікавими, пізнавальними і результативними.

завантаження...
WordPress: 22.89MB | MySQL:26 | 0,334sec