Дипломна робота на тему: «ШКІЛЬНИЙ СПЕЦКУРС «СТВОРЕННЯ САЙТIВ В ПРОГРАМНОМУ ПРОДУКТI FRONTPAGE 2000»

Вступ                                      6

 1. Основні відомості про інтернет і розробку сайтів             8
  1. Інтерфейс FrontPage 2000 і команди головного меню         12
  2. Режими перегляду                                 21
  3. Форматування тексту                              28
  4. Робота з графікою                             31
 2. Робота з таблицями                                     35
 3. Кадри сторінки                                 39
 4. Гіперпосилання і закладки                              43
 5. Вивчення спецкурсу ” Створення сайтів в FrontPage 2000 ”         46

  9.1 Конспект уроку № 1                             47

  9.2 Конспект уроку № 2                            54

  9.3 Конспект уроку № 3                            61

  9.4 Роргорнутий план уроків № 4 – № 14                    64

  Висновки                                              67

  Література                                            68

  Вступ

  Ще не дуже давно спільний доступ користувачів до інформації був можливий тільки в межах лише однієї установи. Тепер інформація може бути отримана з комп’ютера , що знаходиться на відстані декількох тисяч кілометрів. Така можливість з’явилася завдяки бурхливому розвитку мережевих інформаційних технологій, який привів до створення глобальної комп’ютерної мережі Internet.

  Internet у плині декількох років свого розвитку перетворився в саму росповсюджену систему нагромадження і розподілення інформації.

      Мільйони користувачів в усьому світі , комп’ютери яких підключені до Internet, мають можливість обмінюватися повідомленнями за допомогою електронної пошти й одержувати доступ до величезного обьему різноманітної інформації завдяки WWW- технології.

      Ми можемо не тільки користатися цими благами цивілізації , але і брати участь у їхньому створенні. Багато розповсюджувачів послуг Internet надають можливість своїм користувачам розміщати свою власну інформацію в WWW. Сотні тисяч людей зможуть побачити вашу роботу , тому якість її виконання повинна відповідати високим вимогам.

  Розміщення інформації в Internet викликає безліч різних проблем і їхніх рішень, є не простим але в той же час творчим процесом.

  Існує безліч програмних продуктів, призначених для розробки Web-сайтов. Одним з найбільш зручних і багатофункціональних продуктів на ринку інформаційних технологій на даний момент є FrontPage 2000, розроблений компанією Microsoft.

  Багатий набір можливостей, зручний інтерфейс, повна сумісність з найбільш розповсюдженим сімейством операційних систем Windows, роблять цей продукт кращим вибором.

  FrontPage 2000 входить до складу комплекту Office 2000 Premium Edition а також поставляється у формі окремого програмного документа. У стандартне постачання, поряд з FrontPage 2000, входить Microsoft Image Composer (програма обробки растрових зображень); у другому випадку, на додаток до Image Composer, ми можемо установити Internet Explorer 5.0 (веб-браузер) і Photo Draw (для обробки растрових і векторних зображень).

  Усі ці особливості й унікальні переваги роблять даний програмний продукт гідним вивчення школярами старших класів і студентів середніх спеціальних закладів на спецсемінарах з інформатикі.

  При веденні вивчення цього програмного продукту враховується спрямованість сучасного освітнього процесу на інтеграцію з WWW.

  Для вивчення спецкурсу “Створення сайтів в програмному продукті FrontPage 2000” від учнів вимагаються навички роботи з Internet Explorer 5.0 , Microsoft Word 2000 . У спецкурсі не стосуються питань розміщення сайта на сервері .

  1. Основні відомості про інтернет і розробку сайтів

  Web-сторінка — файл, що відображає текстову інформацію, графіку, анімацію, а також звуки і відео. Переглядають за допомогою Internet- браузерів (Internet Explorer, Netscape Navigator, Opera та ін.)

  Гіперпосилання — посилання на файли, розташовані в WWW. Це можуть бути інші web-сторінки, текстові й інші файли.

  Web-сайт — сукупність однієї і більше web-сторінок згрупованих по темах і задачам, що мають одну інформативну спрямованість, пов’язаних між собою гіперпосиланнями.

  Головними задачами при розробці web-сайта є чітка організація подаваної інформації і її наочне подання. Створення сайта починають з визначення меті, якій він повинен служити, а також яку інформацію треба на ньому розмістити, щоб поставлена мета була досягнута. У загальному випадку розробка дизайну сайта складається з наступних етапів:

 • визначення вимог
 • організація інформації
 • розробка структури
 • створення засобів навігації

Приступаючи до створення сайта, необхідно визначити тему, мету створення, виконуване коло задач.

Інформація може бути представлена в стандартному і нестандартному вигляді. Стандартне подання інформації — це алфавітний порядок (телефонний довідник), хронологічний порядок (список заходів), по географічній ознаці.

Нестандартне подання інформації — це тематичне, по задачах, по пріоритетах.

Структура сайта може бути

 • ієрархічна;
 • побудована на основі гіпертексту ;
 • побудована на основі бази даних.

Часто використовують сполучення цих методів.

Ієрархічна структура — найпоширеніша (Мал.1.1)
. При цьому спочатку створюються категорії вищого рівня, а потім матеріал у логічному порядку розміщають у категорії, що знаходяться нижче.


Мал.1.1 Приклад ієрархічної структури

Проектуючи цю структуру, необхідно вибрати оптимальне співвідношення між числом рівнів і числом категорій, що знаходяться на кожному рівні. Полярними випадками бувають вузька глибока (Мал.1.2)
і широка неглибока (Мал.1.3) — ієрархічні структури.


Мал.1.2 Вузька глибока ієрархічна структура

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Schkiln Kurs FrontPage 2000 (1.0 MiB, Завантажень: 9)

Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
завантаження...
WordPress: 23.32MB | MySQL:26 | 0,792sec