Дипломна робота на тему: «ОСОБЛИВОСТІ ПОБУДОВИ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУПРИ ДВОЦИКЛОВІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ РІЧНОГОТРЕНУВАННЯ БІГУНІВ СТАЄРІВ»

Зміст

Вступ

Розділ І Фізіологічні основи бігу на довгі дистанції.

І.1. Розминка і її фізіологічна суть.

І.2. Фізіологічна характеристика стану впрацюваня.

І.3. Поняття фізичного тренування, натренованості, підготовленості

і спортивної форми.

Розділ ІІ Структура річного змагально – тренувального циклу

підготовки бігунів – стаєрів.

ІІ.1 Планування цілорічного тренувального процесу бігунів

на довгі дистанції.

ІІ.2. Структура цілорічного тренування бігунів – стаєрів при

одно – і двоцикловій побудові.

ІІ.3. Обсяг і інтенсивність тренувальних навантажень в річному

циклі у бігунів на довгі дистанції.

ІІ.4. Організація проведення та аналіз результатів дослідження.

Висновки

Додатки

Література

Вступ

Актуальність.

Розвиток матеріальної бази змінив уявлення про легку атлетику як літній вид спорту. У світі було зведено чимало манежів і з’явилася можливість проводити у зимовий час значну кількість змагань. Це в свою чергу призвело до значного розширення календаря змагань.

Необхідність виступати в манежах, невпинне зростання результатів вимагають проведення спеціальной підготовки і зміни традиційного планування цілорічного тренування. Так з’являється система цілорічного тренування легкоатлетів за двома циклами.

За останні роки рівень результатів у бігунів на довгі дистанції в Україні значно піднявся. Але помітне значне відставання від закордонних спортсменів, які показують досить високі результати як зимою, так і у літній період. Причин чимало, і однією з них є недосконала побудова цілорічної системи тренування бігунів на довгі дистанції, як при одноцикловому, двоцикловому, так і багатоцикловому тренуванні.

Дослідження порівняльної ефективності одно -, та двоциклової періодизації трренування бігунів на довгі дистанції свідчить про те, що для бігунів масових розрядів ( ІІІ, ІІ ) ( за темпами щорічного зростання результатів ) більш ефективне двоциклова побудова тренування.

Спортсмени ж високого класу з багаторічним досвідом занять можуть використовувати як одно – , так і двоциклову періодизацію в залежності від завдань, які стоять перед ними в даному році, із урахуванням індивідуальних особливостей.

Робоча гіпотеза.

Теоретичний аналіз спеціальної, наукової і методичної літератури, узагальненя досвіду практичної роботи вітчизняних і зарубіжних спеціалістів дозволяє передбачити, що при двоцикловій побудові цілорічного тренування бігунів на довгі дистанції буде більш високий приріст результатів протягом усього змагального періоду.

Об’єкт дослідженнятренувальний процес при двоцикловій організації річноготренування юних бігунів – стаєрів.

Предмет дослідженняорганізаційно – педагогічні особливості побудови тренувального процесу при двоцикловому річному плануванні.

Метою нашої роботи є спроба розглянути сучасний стан періодизації спортивног тренування у бігунів на довгі дистанції, дати аналіз обсягу і інтенсивності навантаження в річному циклі тренування, дослідити дина міку росту спортивного результату на основній і суміжних дистанціях у річному циклі. Вивчення і перевірка ефективності побудови тренувального процесу при двоцикловій організації цілорічного тренування бігунів – стаєрів.

Завдання дослідження:

1. Вивчит системи побудови тренувального процесу протягом річного циклу, стан періодизації спортивного тренування бігунів на довгі дистанції.

2. Зробити аналіз обсягу інтенсивності тренувального навантаження, їхнє оптимальне поєднання в річному циклі тренівання.

3. Дослідити динаміку росту спортивного результату на основній дистанції у річному циклі.

4. Розробити практичні рекомендації до застосування засобів тренування по етапам і періодам річного циклу.

Практичне значення дослідження полягає в підготовці і впровадженні в практику ДЮСШ методичних рекомендацій, що до особливостей побудови тренувального процесу при двоцикловій організації річного тренування бігунів на довгі дистанції.

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Osobl Pobud Trenuv Proc (847.5 KiB, Завантажень: 6)

Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
завантаження...
WordPress: 23.83MB | MySQL:26 | 1,315sec