ДОРОЖНЬО – ТРАНСПОРТНІ ПРИГОДИ (ДАЛІ – ДТП)

Рівень аварійності та кількість постраждалих у ДТП в Україні значно перевищують відповідні показники більшості держав світу, зокрема у Швейцарії на 1 млн. жителів кількість загиблих у дорожньо-транспортних пригодах становить 49 осіб, Німеччині – 62, в Україні – 164 особи.

Протягом 2008 року в Україні зареєстровано 51279 ДТП із постраждалими, у яких загинуло 7718 і травмовано 54607 учасників дорожнього руху. У середньому за добу в автопригодах гинула 21 особа та зазнавали тілесних ушкоджень 173 учасники дорожнього руху. Майже кожні 10 хвилин траплялася ДТП з потерпілими.

Підвищений ризик дорожньо-транспортних пригод створюють такі фактори як перевищення швидкості, вживання алкоголю, нехтування використанням захисних шоломів, пасків безпеки, в тому числі для малолітніх дітей, світловідбиваючих знаків, погана якість дорожнього покриття. Значно знижують увагу водіїв під час руху розмови по мобільному телефону, куріння, вживання деяких ліків, алкогольних та слабоалкогольних напоїв навіть за декілька днів до користування транспортним засобом. Виводи з цього зрозумілі кожному.

завантаження...
WordPress: 22.92MB | MySQL:26 | 1,286sec