Діагностування вад розвитку людини та її корекція

Тема: Діагностування вад розвитку людини та її корекція .

Мета:ознайомити учнів з  значимістю діагностуваних вад  розвитку людини та можливостями їх корекції .

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Форми і методи: словесно-інформаційні з використанням інтерактивних вправ.

Обладнання : таблиці, схеми.

                                                                                             

Девіз уроку:

                                                                 «В особистій практиці сховані таємниці  

                                             швидких і надійних успіхів»

                                                                                                            Я.А.Каменський.

Хід уроку.

І.Організація класу.

Вчитель налаштовує учнів на співпрацю.

(Усміхнімось один одному, потиснімо руки.)

ІІ. Актуалізація творчих знань.

Метод «Взаємоопитування »

Учні працюють  в парах і один другому задають питання з попередньої теми,відповіді на які  самі  знають бездоганно.

ІІІ. Повідомлення теми й мети уроку

(На моніторі комп’ютера).

ІV. Вивчення нового матеріалу.

  1. Причини розвитку людини з вадами (бесіда на основі знань одержаних на попередніх уроках).
  2. Найбільш поширені вади розвитку людини.

Метод  «Мандрівка».

Учні працюють із зазделегіть відібраними засобами інформації і процесі «Мандрівки» шукають відповіді на дане питання. Висвітлюють проблему, доповнюючи один одного.

  1. Корекція вад розвитку людини. Пояснення вчителя, заповнення таблиці.

 

Вади розвитку

Корекція

Значення

V. Рефлексія:

Даний етап уроку можна провести за запитаннями в кінці параграфу.

VI. Підведення підсумків.

VII. Домашнє завдання. Опрацювати відповідний матеріал підручника.

 

завантаження...
WordPress: 22.82MB | MySQL:26 | 0,432sec