ДЕНЬ АНГЕЛА В НАШОМУ ДОМІ

Мета:
виховувати в учнів почуття любові до ближнього, вдячності й доброти, прагнення душевної чистоти й благородства; поглиблювати засади християнської моралі.

Вступне слово класного керівника.

Дорогі діти! Сьогодні в нашому класі родинне свято. Ми привітаємо своїх однокласників, які народилися у різні пори року. Кожному приємно, коли йому вручають подарунки, бажають щастя і здоров’я, вітають словами:» З днем Ангела!»

    А далі – святковий стіл, тости, побажання, пісні і танці, веселі розмови, під час яких , на жаль, забувають іменинника. А чому день народження називають днем Ангела – чи задумувались ви над цим? Глибоко віруючі люди переконані, що кожна людина має свого ангела – охоронителя. Нещодавно я прочитала невеличку книжечку Гепарда Штехміллєра, перекладену з німецької мови « Розповіді про Ангела –хоронителя». Автор дослідив, що у святому письмі більше як у 350 –х місцях говориться про світ ангелів, які виступають у ньому таємничими істотами, керованими Божою волею, зі світлим розумом і великою силою впливу на людину. Як духовні істоти, вони не підлягають простору та часу. Вони спливають на думки та почуття людей, але не чинять насильства над їхньою волею. Е Ангели добрі і злі, вони постійно живуть поряд з нами, бачать нас удень і вночі, читають наші думки, бачать вчинки, знають про нас більше, ніж ми знаємо самі про себе. Владарюючи нашими відчуттями, уявою, пам’яттю, вони з Божого дозволу опановують нами і ми вже не в силі протистояти їхній волі. Ми однаково безсилі проти злих чи добрих духів. З тієї причини Господь призначив кожному з нас Ангелів – хоронителів, щоб вони оберігали нас від злого, допомагали творити добро. Кожна дитина має свого Ангела

Про це сказав спаситель:» Ангели їхні на небі повсякчас бачать обличчя мого небесного Отця».

Вчитель: Підведіться всі наші іменинники. Хай буде щирою і чистою Ваша молитва. Повторяйте слова молитви мочки, нехай мовчать уста, але нехай промовляє серце!

«Господи, небесний Отче всіх нас! Дякую Тобі Всевишній, за радість сьогоднішнього дня! Дякую за щастя жити на прекрасній землі, відчувати сонячне тепло і ласку Батька й Матері, дякую, що даєш мені здоров’я, силу і розум, щоб я міг ( могла) навчатися й зростати батькам на радість, собі на користь, Україні на славу. Відверни від мене усяке зло, щоб я не образив( – ла ) Тебе ні словом, ні думкою, ні ділом. Бо твоє є царство, і сила, і слава нині, і повсякчас, і на віки вічні! Амінь»

«Ангеле – хранителю мій, небесний друже й покровителю! Дякую тобі, що від першого мого подиху стоїш біля мене, застерігаєш, навчаєш і захищаєш від небезпек, вказуєш праведну дорогу, будиш совість, не даєш упасти в безодню гріха. Прости мені, що не завжди прислухався до твоїх порад, пробач необдумані слова і недобрі вчинки! Молися за мене і веди дорогою світла, розуму, добра і честі – дорогою, що веде у високості духу, у царство вічного Отця нашого!»

Домашнє завдання: переписати і вивчити молитви.

завантаження...
WordPress: 22.86MB | MySQL:26 | 0,826sec