АЛЛА МАЗУР


 

Канал “1+1”, ведуча програми “ТСН”

Народилася на Хмельниччині в сім’ї медиків. Середню школу закінчила із золотою медаллю.

Ще у школі почала писати до місцевої районної газети, спочатку – з цікавості, потім – за завданням редакції газети.

Поступати на факультет журналістики Київського державного університету ім. Шевченка приїхала з папкою своїх заміток і репортажів. Але спеціалізацією під час навчання обрала радіо.
Працювала на першому каналі Українського радіо – спочатку як кореспондент, згодом – одна з ведучих Головної редакції інформації. Разом з колегами готувала і вели перші в Україні радіомарафони: до річниць Чорнобильської аварії, під час виборів першого президента України у 1991 році.

Під час роботи на радіо працювала також співведучою циклової конкурсної програми “Від міста до міста”.

У 1993 році на запрошення керівництва УТ-1 перейшла в Українські телевізійні новини (УТН).

Паралельно вела перше вітчизняне ток-шоу на економічні та політичні теми “Перехрестя” (українсько-американський проект), а згодом була автором та ведучою телевізійного публіцистичного серіалу “Інвестиційна історія” (спільний українсько-словацький проект).
Наприкінці 1996 року отримала запрошення працювати на каналі “1+1”. І з 1 січня 1997 року вийшла в ефір з першим випуском ТСН.
У 1996 році стала лауреатом премії “Прометей-престиж” в рамках акції “Людина року” в номінації “Найкращий тележурналіст 1995 року”.
У 1998 році за підсумками Четвертого всеукраїнського фестивалю журналістики визнана найкращою ведучою інформаційних програм України і отримала титул “Всенародне визнання”. Того ж року (1998) жюрі на чолі з Володимиром Познером визнало Аллу Мазур переможцем у номінації “Краща ведуча інформаційних програм” на першому Міждержавному форумі країн СНД;
У 1999 році за підсумками конкурсу “Ділова жінка України – 98” стала переможницею в номінації “Телеведуча”. Також у 1999 році отримала орден “Княгині Ольги” 3-го ступеня.
Двічі – у 2001 та 2003 роках – отримала Національну премію України в галузі телебачення “Телетріумф” в номінації “Краща ведуча інформаційних програм”.

 

завантаження...
WordPress: 22.86MB | MySQL:26 | 0,342sec